WinRAR / ВинРар

Скриншот №1
Скриншот №2
Скриншот №3
СКАЧАТЬ WinRAR / ВинРар
Рейтинг программы составляет: 5.0 из 5.0 (всего голосов - 1)
Производитель: Евгений Рошал.
Год первого выпуска: 1995.
WinRAR  jest niezbędnym asystentem dla każdego użytkownika komputera. Ten archiwizator jest niezbędny, jeśli chcesz skompresować dowolne pliki, ponieważ szybko i łatwo radzi sobie z zadaniem. Program działa idealnie na każdym komputerze z systemem Windows, a obciążenie systemu jest tak małe, że poradzi sobie z nim nawet nieaktualne urządzenie.
 
Program działa świetnie z szeroką gamą różnych formatów, w tym tak popularnych, jak ZIP i RAR. Podczas archiwizowania plików zmniejszasz ich rozmiar i możesz spakować je do archiwów w kilku częściach. Jest to świetna opcja, jeśli chcesz przenieść duże pliki lub przechowywać je przy minimalnych zasobach.
Archiwizator wykazuje najwyższy stopień kompresji podczas pracy z plikami tekstowymi, zmniejszając je kilkakrotnie. Jednak podczas pracy z innymi plikami ten program jest bardzo przydatny i skuteczny.
Dla obiektywności oceny warto powiedzieć, że wskaźniki WinRAR nie są gorsze niż w innych archiwizatorach. Prawie wszystkie podobne aplikacje wykazują najwyższy stopień kompresji specjalnie dla plików tekstowych, ale w pracy z plikami multimedialnymi możliwości są zauważalnie niższe. Chociaż nie oznacza to wcale, że korzystanie z możliwości tej aplikacji jest nieefektywne. Dlatego zdecydowanie warto używać tego archiwizatora do pracy ze zdjęciami oraz do pracy z wideo i muzyką.
Interfejs tego programu jest tak prosty, jak to możliwe, co czyni go zrozumiałym dla wszystkich i pozwala opanować go w ciągu kilku minut. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie pracowałeś z takimi aplikacjami, WinRAR pozwoli ci szybko i łatwo zapoznać się ze wszystkimi funkcjami archiwizatora i zacząć efektywnie z niego korzystać. 
 
Inną ważną zaletą tego programu jest możliwość integracji z powłoką systemową, co eliminuje potrzebę uruchamiania narzędzia za każdym razem. Aby rozpocząć korzystanie, wystarczy najechać kursorem na plik i wybrać odpowiedni element z menu, które pojawia się po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. 
Instalując archiwizator WinRAR na komputerze osobistym, będziesz mieć możliwość efektywnej pracy z ogromną liczbą bardzo różnych plików, zmniejszając ich rozmiar do przechowywania lub przesyłania. 
 
Na naszej stronie zawsze masz dostęp do najnowszej wersji WinRar.

 

Другие программы для Windows: